Novinky o BD

24. února 2011 v 18:34 | Any♥ |  info
Kde bude příběh rozdělen?Wick: V podstatě chceme, aby diváci prošli celou emociálních cestu do Belině proměny.Takže v první části bude svatba, líbánky a porod. Film končí krátce před tím, než započne svou proměnu v upíra.

Kniha má tři části, dvě z nich z pohledů Belly, která předěluje pohled odmítavému vlkodlačieho nápadníka Jacoba (Taylor Lautner). Jak jste se s tím vypořádali?

Wick: Bellin příběh bude protínat ten Jacobův v celém průběhu filmu, má vlastní dilema.Nejdříve si myslí, že je Bella jako Cullenovi, pak se zamýšlí nad těhotenstvím. Celý svět se točí kolem Jacoba.

Proč byl zrovna Bill Condon, který je nejvíce známý režií muzikálu (Dreamgirls, 2006) a scenárskymi schopnostmi (Chicago, 2002), vybraný jako režisér závěrečného dílu?

Wick: Tyto filmy byly nejtěžší z hlediska výkonu režie, nenapadá mě nikdo, kdo by byl pro naše herce lepší. Navíc, režisér, který v roce 1995 pracoval na pokračování Candyman, je nebojácný nadšenec. Má cit pro tento žánr a vášeň pro Twilight knihy a filmy.

Vzhledem k tomu, jaké bolesti se dějí během porodu, bude PG (přístupnost) stále od 13 let?

Wick: Jádro Twilight fanoušků je mladší než osmnáct let, pro diváky by to bylo jako zločin, kdyby měla být přístupnost takto omezena. Víceméně, základ vychází z více dospělé knihy, proto tak musíme postupovat.

Kompromis: Velké, kosti lámající krve přelití uvidíme Belliniho očima. Ona to nevidí jasně, zažívá bolest a všechno kolem ní padá. Uvidíme jen to, co vidí ona.

Jak to bude s dlouho očekávající sblížení Edwarda a Belly?

Wick: I když je jejich fyzický vztah přesahuje zatím vše, co jsme mohli vidět v prvních třech filmech, pořád se z toho nestane soft porno. Je to důležitou součástí filmu, skutečné, romantické a smysluplné ...

Na konci Breaking Dawn dorazí asi kolem sedmdesát upírů z celého světa do boje s Cullenovými, jejich spojenci a Jacobovy vlčí skupinou. jak udržíte obě části příběhu stejně přesvědčivé?

Wick: Druhá polovina je více akčním filmem, co se týká sázky života-a-smrti. Ale domácí momenty prvního filmu mají emociální sílu. Jsou tam strasti nově manželského napětí, které se vyskytují iv takovém fantasy filmu. Nebudete potřebovat zkušenosti manželství, abyste to pocítili.

Je nějaká šance, že si do filmu Bill Condon propašuje nějaké hudební číslo?

Wick: Tak bude tam tradiční tanec na svatbě, ale nečekejte žádné vlčí vytí nebo skákání do rytmu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama